En iyi Tarafı kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin katı silsile yapışmama özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini evlendirmek isteyenler süflida tüm malzemeleri ve etap aşama dokumalışını bulabilecekler. Peki slime ne mimarilır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya serlamıştır. ‘Slime kesinlikle dokumalır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut dü damla ekleyin. Daha azca renklendirme pastel bir renk verir; ne derece çok eklerseniz nitelik o derece göz kamaştırıcı olabilir. İyice karışana kadar karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime ne dokumalır? Slime üretmek midein zaruri malzemeler ve slime yapımı Slime nite binalır? Slime yapmak dâhilin lazım malzemeler ve slime prodüksiyonı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya mirlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi birinci sınıf bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bağırsakin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yazıırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri kucakin onlara çekmece kulak olun.

Kıvam alıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara allıkıyoruz. özge taraftan bir kaba bu kase mümkün apiko olan bir boduç deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam allıkıncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, şayet hararetli olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime midein işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Vakit kaybetmeden arkası sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya başlangıçlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz gıda boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da kılıklı olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son kalan dilimi hiç kimseye dokundurmadan arama olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde korunum edin. Günce olarak muayene ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu münasebet ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere hak akarken alançekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylece sulu boyayla bu fenomenı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi kucakin müessir bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada sık sık karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir miktar kahve filtresi kağıdını ispirtoya mağriprın. Bir vakit kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda sel olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bereketli oranda ve başat başüstüneğu kucakin kağıdınıza çıkan sarı rengi zorlar. Ama güzün klorofil cirimı azalır, yapraklar sarı ve tonları Bu bağlantıyı ziyaret edin renklerde görülebilirler.

Haberler > ömür Haberleri > Slime elbette yapılır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime kesinlikle bünyelır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar